“Джентльмени” Гая Річі б’ють рекорди в Україні

Кінокомпанія Вольга Україна рада повідомити про феноменальні показники нової кримінальної комедії Гая Річі “Джентльмени”, в якому головні ролі блискавично виконали Меттью МакКонахі, Чарлі Ганнем, Мішель Докері, Колін Фаррелл, Г’ю Ґрант, Джеремі Стронґ та Ґенрі Ґолдінґ. 

Стрічка стала найуспішнішим проєктом за 10-ти річну історію компанії та акумулювала вже понад 501 000 глядачів. Попередній рекорд дистриб’ютора утримував популярний сімейний фільм “Пригоди Паддінгтона 2” з аудиторією в 500 829 глядачів.

Навіть більше: згідно з динамікою прокату, на четвертому тижні “Джентльмени” перейдуть важливу межу – за кількістю глядачів стануть картиною №1 Гая Річі в Україні.

Директорка компанії Вольга Україна Вероніка Ясінська так коментує успіх стрічки в Україні: “Це дійсно важливий кейс як для нашої компанії, так і для всього ринку. Важливо розуміти, що “Джентльмени” – кіно з рейтингом 16+, що вже обмежує потенційну аудиторію, бо в переважній більшості найуспішніші кінострічки українського прокату – сімейне кіно та високобюджетні блокбастери. Такий проєкт як “Джентльмени”  завжди пов’язаний з амбітними завданнями, що потребують виконання на 110%. Але наша команда вірила в цю стрічку на всіх етапах підготовки релізу: сценарій, закупівля для нашої території, поява перших матеріалів. В підсумку у нас на руках був блискавичний фільм від дуже популярного в країні режисера, з неймовірним акторським складом і наша команда доклала всіх зусиль для  найкращого позиціонування “Джентльменів”. Сума цих чинників призвела до приголомшливого результату”.

Новий фільм Гая Річі вийшов на українські екрани 30-го січня і, незважаючи на високу конкуренцію з боку студійних стрічок, дебютував на першій сходинці бокс-офісу. Важливо підкреслити, що лише український ринок приніс першу сходинку бокс-офісу новому фільму Річі. “Джентльмени” утримали лідерство і на другий уікенд в прокаті під натиском кінокоміксу “Хижі пташки”. Падіння склало лише 12%, що є неймовірно низьким показником для більшості проєктів, але, як виявилось, не для лондонських денді пана Річі.  

Станом на 21 лютого найуспішніші проєкти дистриб’ютора Вольга Україна виглядають наступним чином:

1“Джентльмени”> 501 000 глядачів
2.“Пригоди Паддінгтона 2”500 829 глядачів
3.“Валеріан і місто тисячі планет”430 982 глядачів
4.“Пригоди Паддінгтона” 368 973 глядачів
5.“Голодні ігри: У вогні”350 080 глядачів

Загальні збори “Джентльменів” вже понад 54 120 000 гривень. І це остаточно не фінальні результати стрічки, що акумулювала аудиторію більшу ніж   сімейний “Аладдін“ від студії Disney, та за кількістю кіноглядачів наблизився до найуспішнішого проєкту Річі в Україні – “Шерлок Холмс: Гра тіней” (566 000 глядачів). Як тільки ця віха буде пройдена, компанія Вольга Україна окремо повідомить. А поки що неперевершені “Джентльмени” просто зараз очікують на вас у кіно.