Реквізит з фільму «Мої думки тихі» продадуть на благодійному онлайн-аукціоні на користь фонду HAPPY PAW

Благодійний онлайн-аукціон речей, які використовували під час зйомок комедії «Мої думки тихі», а також продаж мерчу кінострічки, проведуть спільно з гіперпростором оголошень IZI.ua. Усі виручені кошти будуть передані благодійному фонду Happy Paw, який опікується собачками та котиками, у яких немає дому. Також фонд пропагує гуманне і відповідальне ставлення до тварин.

Cеред лотів буде табличка з зображенням рахівського крижня, а також нотний запис його співу, які знімали у Національному науково-природничому музеї. Також продаватиметься табличка «Стій! Румунський кордон», зліпок щелепи головного героя Вадима Ротта та костюми монахів з першої сцени фільму.

Крім реквізиту творці фільму підготували численні варіанти мерчу: брендовані гігієнічні помади, блокноти, стікери з тваринами та хітовими цитатами героїв фільму, а також лімітовану серію постерів кінострічки з підписами режисера Антоніо Лукіча та виконавців головних ролей — акторів Ірми Вітовської та Андрія Лідаговського. 

«Ми отримали багато запитів на брендовану продукцію фільму від наших глядачів та задались питанням як краще це реалізувати. Так виникла ідея поєднати приємне з корисним організувати благодійний продаж мерчу та реквізиту з фільму і заразом допомогти нашим чотирилапим друзям. Адже половина акторського касту у нашій стрічці тварини. Далі ми знайшли партнера, який допоміг нам з розміщенням оголошень, організацією доставки та оплати, і тепер наш мерч доступний у всіх містах України»,

— розповів режисер «Мої думки тихі» Антоніо Лукіч.

«IZI.ua допомагає крутим речам знаходити класних людей. І мерч комедії «Мої думки тихі» як раз ідеально підходить під цю концепцію. І, звісно ж, ми залюбки погодились взяти участь у популяризації українського кіно та зібрати разом з командою фільму кошти на благодійність», — розповів Андрій Здор, CEO гіперпростору оголошень IZI.ua.

Придбати мерч можна на гіперпросторі оголошень IZI.ua за лінком: izi.ua/m-295499-dumky.comedy, або 15 та 16 лютого на благодійній барахолці Кураж Basic February на місцях IZI.ua. Лоти аукціону з реквізитом виставлять на фейсбук-сторінці фільму (facebook.com/MyThoughtsAreSilent) з 19 лютого, грошові ставки прийматимуться у коментарях до 12:00 п’ятниці, 21 лютого. Стартова ціна на всі лоти — 1 000 грн.

Нагадаємо, комедія «Мої думки тихі» вийшла в широкий український прокат 16 січня 2020 року. За чотири тижні в кінотеатрах стрічка зібрала понад 8,6 мільйонів гривень, її переглянуло понад 92,3 тис. глядачів. Наразі кінопрокат стрічки подовжено, а з 5 березня планується повторний прокат — чудова можливість зводити маму у кіно на 8 березня. 

IZI.ua — гіперпростір оголошень. На IZI.ua вже більше 2,5 млн оголошень та більше 1 млн відвідувачів щомісяця. На сайті кожен може подати будь-яку кількість оголошень або імпортувати їх з іншого сайту в один клік абсолютно безкоштовно. Завдяки Надійній оплаті карткою купувати на IZI.ua безпечно та зручно.