У Львові розбито тарілку на честь старту зйомок стрічки

 У лихі 90-ті ваші батьки не мали смартфонів та інтернету, але вміли «відриватися» на повну!

Компанія Star Media розпочала довгоочікуване фільмування повнометражного проєкту «Я, «Побєда» і Берлін» за мотивами однойменної повісті народного улюбленця, легендарного музичного виконавця Кузьми Скрябіна!

Олексій Терентьєв, продюсер:

«Маємо надію, натхнення та всі ресурси для того, щоб передати у майбутньому фільмі атмосферу світу Кузьми, його бачення життя, позитивне ставлення до всіх негараздів та труднощів. Окрім цього, ми з командою плануємо масштабну промо-кампанію і впевнені, що проєкт буде цікавий загальній аудиторії — кожний молодий глядач побачить як «відривалися» його батьки, а кожний дорослий із задоволенням зануриться в ті часи».

В центрі історії — український музикант-початківець Кузьма разом з другом Бардом їде до Берліна на іржавій «Побєді», де хоче обміняти її у німецького колекціонера на шестисотий «Мерседес», щоб вразити цим свою кохану дівчину Барбару. Але бурхливе нічне життя німецької столиці приносить герою карколомні пригоди, що змінюють його мету, гартують характер та допомагають віднайти своє справжнє «я».

Творці фільму приготували безліч сюрпризів для глядача, і один з головних — хто ж стане виконавцем головної ролі? Продюсери зберігають інтригу і поки не озвучують прізвище. Наразі лише точно відомо, що у фільмі з’являться нові та несподівані обличчя.

Ольга Ряшина, режисер:

«Ми починаємо фільмування у Львові в цей день, 17 серпня, невипадково, адже сьогодні день народження Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна)! До того ж навколо знакові місця: церква Святого Андрія та медінститут, в якому Кузьма навчався. Сподіваємось на гарну погоду та дякуємо за всебічну підтримку міста!».

Також глядачів обіцяють здивувати відтворенням атмосфери 90-х, великим різноманіттям локацій, постійною зміною персонажів, нескінченими пригодами та фірмовим гумором.

У фільмі пролунають оригінальні кавер-версії найвідоміших хітів Кузьми Скрябіна у виконанні популярних українських артистів.

Зйомки відбуватимуться у Києві, Львові та Берліні.

Нагадаємо, що проєкт став одним із переможців 11-го конкурсного відбору Держкіно. Виробництво фільму відбувається за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики та Держкіно України.

Реліз фільму у кінотеатрах України запланований на 2021 рік.