У фільма «Я працюю на цвинтарі» з’явився офіційний постер. В прокат фільм вийде восени 2020

Творці «Я працюю на цвинтарі» презентовали офіційний постер до фільму – в дусі світового тренду #TetrisChallenge

«Продумуючи ідею постеру, ми хотіли зіграти на контрапункті. Ось лежить герой на перекопаній землі – зрозуміла асоціація, що всі ми колись ляжемо в землю, – але ж лежить він абсолютно щасливим та легким. І потім виникла ідея додати деталей, які оточують людину, що працює на цвинтарі: дитячу машинку, квіти, лопату, пам’ятники, портрети та таблички, розказує режисер фільму Олексій Тараненко. – Ба більше, цей дизайн перекликається з операторською концепцією фільму, де ми на ті чи інші події дивимося згори. Погляд бога, що проходить скрізь фільм. Іноді – відсторонено, іноді – з гумором, іноді – з жалем. Вийшов такий собі #TetrisChallenge, який хочеться роздивлятися. І назва вже не така й страшна😉». 

На основі цього постеру найближчим часом будуть створені керектер постерс інших героїв фільму. 

Ідея: Владислава Духовна

Арт-дирекшн та дизайн: агенція LOOMA

Фото: Роман Пашковський

«Я працюю на цвинтарі» – це екранізація однойменної книги блогера Павла Белянського. Фільм розповідає історію життя Олександра (актор Віталій Салій), в минулому архітектора, який працює на цвинтарі та має свою контору з виготовлення пам’ятників. Кожного дня до нього приходять непрості клієнти. Так чи інакше, цвинтар проникає у життя головного героя. А ще він зберігає страшну таємницю, яка не дає йому стати щасливою людиною.

Стрічка, яка створена за підтримки УКФ, наразі знаходиться на етапі постпродакшену. У квітні творці презентують перший тизер до фільму. А прем’єра в Україні запланована на осінь 2020 року. 

ПРО ФІЛЬМ

Я ПРАЦЮЮ НА ЦВИНТАРІ

«Я працюю на цвинтарі» художній фільм, який створено за мотивами однойменної книги українського письменника, блогера Павла «Паштета» Белянського та є екранізацію популярного твору сучасної української літератури. Фільм розповідає історію чоловіка, який втік від життя і знайшов тиху роботу на цвинтарі, де продає пам’ятники родичам покійних. Він сподівається, що там його мало хто турбуватиме. Але у життя інші плани: в круговерті з різних людських доль, смішного та сумного, наш герой починає змінюватися.

Жанр: драма з елементами чорного гумору.

В ролях: Віталій Салій, Вікторія Городецькая, Анна Іванова, Віктор Жданов, Андрій Ісаєнко, Максим Донець, Римма Зюбіна, Ксенія Жданова, Олена Хохлаткіна, Олексій Тритенко, Ігор Цішкевич.

Режисер: Олексій Тараненко.

Сценарій: Павло Белянський. Адаптація діалогів: Катерина Бабкіна.

Композитор: Микита Будаш.

Саундтрек: KRUTЬ

Виробництво: Good Morning Film (Україна), Mainstream Pictures (Україна), Stewopol Ms Sp.z.o.o. (Польща). За підтримки Українського культурного фонду.