Український фільм візьме участь у кіномаркеті Docs for Sale на IDFA

Українську картину «Май далеко – май добре» відібрано до участі у найбільшому індустрійному ринку документальних картин Docs for sale, який проходить в межах IDFA. Міжнародний кінофестиваль документальних фільмів у Амстердамі є одним з найпрестижніших у світі та чи не головним майданчиком для найкращих документальних картин.

Участь у Docs for sale – унікальна можливість для фільмів на стадії постпродакшену або вже готових фільмів знайти агентів, байерів, впасти у око фестивальним відбірникам, програмним директорам телеканалів, інтернет-платформ тощо. 

Кошти на виробництво стрічки режисерка Ганна Ярошевич та продюсерка Альона Качкан збирали самотужки за рахунок краудфандінгу. 

Зараз фільм отримав підтримку Українського інституту на міжнародну промоцію в рамках програми proMOTION

Про фільм:

Молодий німець Мішель, що вивчав екологію в університеті, робить цікавий вибір – полишає рідну країну та їде у маленьке віддалене село в Карпатах. Там на схилах гір він розводить унікальний вид тварин – карпатських водяних буйволів і буквально рятує їх від повного зникнення. Зрозумівши, що це – його покликання, Мішель вирішує назавжди залишитись в Україні.

Режисерка Ганна Ярошевич працює над фільмом «Май далеко, май добре» понад 4 роки. Також зняла 10 короткометражних документальних фільмів для каналу «Вавилон’13» на YouTube (що має понад 60 000 підписників), деякі з них були відібрані для національних кінофестивалів і кінопоказів.

Продюсерка Альона Качкан працює у сфері комунікацій у міжнародному проєкті, який підтримує український малий і середній бізнес та стартапи у різних секторах, зокрема креативні індустрії. Також має досвід роботи в урядових комунікаціях, а також у ЗМІ на позиціях журналіста і продюсера. До проєкту «Май далеко, май добре» долучилася два роки тому.

Довідка:

Docs for sale – це маркет, який полегшує продаж документальних фільмів у світі, об’єднуючи всі зацікавлені сторони. За роки існування став одним із провідних світових ринків документального кіно. До участі приймаються  документальні фільми з усього світу, орієнтовані на кінопрокат, телебачення та аудиторію в Інтернеті.

Цього року  через карантин захід відбудеться онлайн 16-20 листопада.