Київсь​кий ​міжнародн​ий​ кінофестивал​ь​ «Молодість» ​анонсує нові фільми, а також спеціальні програми кінофестивалю, що доповнять​ основну частину програми

Позаконкурсна програма «Сонячного зайчика»

Крім конкурсної програми повнометражних ігрових фільмів, «Сонячний зайчик»​​ ​уже традиційно ​включає позаконкурсні покази як коротких, так і повних метрів — документальних, ігрових, анімаційних.

Фестиваль фестивалів

Програма фільмів від учасників офіційних ​відборів головних фестивалів — Канн, Берліна, Локарно, Карлових Вар та інших. 

Українські прем’єри

Найновіші українські фільми, що зняли за останній рік.

Nordic Lights

Збірка скандинавських коротких метрів ЛҐБТ-тематики від нашого партнерського кінофестивалю MIX Copenhagen (Данія).

Ретроспектива Валі Експорт

Підбірка фільмів присвячена художній практиці Валі Експорт. Сьогодні вона одна з найвпливовіших мисткинь світу, а її дослідження на тему фемінізму вважають революційними. 

Опівнічний сеанс

Програма продовжує традицію пізніх кіносеансів неконвенційного жанрового кіно.

Students Swiss Shorts 

Гостьова програма, яка представляє роботи студентів чотирьох основних кіношкіл Швейцарії. Підбірку представив фестиваль Jugendfilmtage («Молодіжні кінодні» — нім.).

Метри 

Спеціальна програма​,​ у якій немає поділу на короткометражні та повнометражні фільми. ​Стрічки, які зняли «метри» кінематографа​, розмивши межу між коротким та довгим метром.​

Спеціальні події 

Низка самостійних кіноподій поза межами традиційних фестивальних програм. Вільний простір для презентації різнорідних тем та створення спеціальних акцентів.

Дивись українське 

Програма присвячена жанровому українському короткому метру.

Короткий Інсайт

    Щороку на «Молодість» подають понад 1500 короткометражних фільмів. Програма «Короткий Інсайт» — це підбірка стрічок, які не потрапили в основний конкурс, але які команда фестивалю вважає за потрібне відзначити й підтримати.   

«Назад До Школи»

    «Молодість» робить добірку кращих фільмів кіношкіл з різних куточків світу, яка втілюється у програмі «Назад до школи». Цього року до програми увійшли ​роботи студентів ​Національного ​Університет​у​ Театру та Кіно «І. Л. Караджале» у Бухаресті (UNATC) та Вищ​ого​ національн​ого ​інститут​у​ виконавських видів мистецтва і техніки мовлення (INSAS).

Міражі свободи. Українське експериментальне кіно 1960-80-х років 

Історія українського авангардного кіно бере свій початок ще з фільмів 1920-х років. Проте лише друга половина ХХ століття, принесла легкі мобільні камери, а з ними і​ розквіт​ аматорського кіно та можливість знімати зовсім інш​і формати​. Так​, ​серед найбільш сміливих робіт радянської доби з’явилися студентські дипломні роботи, які на базі Київського інституту імені Карпенка-Карого фільмували майбутні легенди українського кіно.

З 22 по 30 серпня прийде Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість». На сайті ticketsbox доступні абонементи: Студенти, Синефіли та Індустрія. Всі онлайн покази — безкоштовні.