Франшиза “Пригоди Паддінгтона” повертається на великі екрани

Неймовірні британські пригоди найввічливішого ведмедика з Перу – чарівного Паддінгтона – повертаються в українські кінотеатри!

Компанія Вольга Україна рада повідомити, що обидві частини “Пригод Паддінгтона” від режисера Пола Кінга і продюсера Девіда Хеймана (франшиза “Гаррі Поттер”) виходять в повторний прокат в Україні: з 29 жовтня – перша частина, з 5 листопада – друга.

Екранізації творів Майкла Бонда про головного любителя джему в світовій культурі – ведмедика Паддінгтона з далекого Перу, – завоювала неймовірну популярність як серед глядачів, так і серед критиків. У цьому році “Пригоди Паддінгтона 2” навіть очолили список найкращих сиквелів в історії кіно від редакції впливового агрегатора рецензій Rotten Tomatoes.

Перша частина історії про Паддінгтона вийшла в український прокат в січні 2015 року та розповідає про подорож головного героя з Перу в Лондон, в пошуках мандрівника, який відкрив неймовірних ведмедів. Паддінгтон знайомиться з ексцентричним сімейством Браунов і навіть стає об’єктом переслідування невгамовного науковця. У ролях – лауреатка премії “Оскар” Ніколь Кідман, номінантка на премію “Оскар” Саллі Гокінс, лауреатка премії “Золотий глобус” Джулі Волтерс, а також зірки шоу “Абатства Даунтон” і “Доктор Хто” – Г’ю Бонневиль та Пітер Капальді.

Друга частина “Пригод Паддінгтона” дебютувала в українських кінотеатрах через три роки після виходу першої – у січні 2018 року.

За сюжетом фільму, наближається 100-річний ювілей улюбленої тітоньки Паддінгтона і ведмедик, який став членом сім’ї Браунов, вирішує придбати ідеальний подарунок – його вибір падає на антикварну книгу. Більш того – Паддінгтон вирішує самостійно і чесною працею заробити необхідні кошти на подарунок. Але, на жаль, книга вкрадена невідомим загадковим лиходієм, проте за волею долі саме Паддінгтон вважається злочинцем і відправляється за грати. Тепер Паддінгтон доведеться налагоджувати контакт з новими “сусідами”, а сімейству Браунів – доводити невинуватість ведмедика.

На цей раз, до постійного акторського складу франшизи приєдналися Г’ю Грант та Брендан Глісон.

Неймовірна атмосфера гумору, казки та пригод повертається на великі екрани: “Пригоди Паддінгтона” – з 29 жовтня, а “Пригоди Паддінгтона 2” – з 5 листопада у кіно.