Оголошено переможців індустріальної секції ОМКФ-2020

Переможцями Пітчингу стали проєкти «Експедиція-49» Аліси Коваленко (60 тис. грн від ОМКФ) та «Редакція» режисера Романа Бондарчука (60 тис. грн від телеканалу «Україна»).

У секції Work in progress проєкт «Стоп-Земля» режисерки Катерини Горностай отримав спеціальну відзнаку журі. Приз від телеканалу «Україна» у 60 тис. грн отримав проєкт «Привоз» режисерки Єви Нейман. Фільм «Рома» Ольги Журби отримав приз к 150 тис. грн від Українського інституту як проєкт з найбільшим міжнародним потенціалом.

Приз EastSeries — комплекс послуг постпродакшн від компанії Star Media на суму 20 тис. євро — вручили проєкту серіалу «Чорна п’ятниця» Міхала Желінскі (Польща).

У секції Book Pitch нагороду від компанії Star Media у вигляді скрипт-докторінгу отримав роман «За спиною» Гаськи Шиян.

«Я зовсім не сподівалася отримати такої високої оцінки від журі. Маю велику надію, що ця книжка перетвориться на фільм. Насправді, я була дуже вражена, наскільки сильним був конкурс, я знала про всі книжки. Дуже класно, що ми маємо стільки різножанрової літератури. Нехай за книжками українських сучасних авторів знімається більше кіно»,

— побажала письменниця.

Призом від Книжкового Арсеналу — промовідео на інформаційних ресурсах фестивалю — нагородили роман “ДоцяТамари Горіхи Зерні.

Секція Film Industry Office заснована як платформа для професійної комунікації, підтримки та розвитку українських кінопроектів та кіноіндустрії в цілому, а також для презентації української кіноіндустрії міжнародному співтовариству.