Фільм «ЮКІ» потрапив до короткого списку AIPS Sport Media Awards 2020

Документальна стрічка Володимира Мули «ЮКІ» боротиметься за найвище міжнародне визнання у галузі спортивних медіа. Історія перемог вільних українців потрапила до короткого листа AIPS Sport Media Awards 2020 у категорії Video Documentary.

«Безумовно, це приємна новина. Вперше документальна стрічка із України має шанс вибороти перемогу у галузевій премії AIPS Sport Media Awards. Поруч із «ЮКІ» стоять проекти провідних світових мовників – ORF, Globo TV, ESPN, CNN, Canal +. Номінація надзвичайно конкурентна. Впевнений, що український продукт не лише посперечається за основну нагороду, а й займе гідне місце у серці міжнародного глядача. Із неабияким захопленням очікуватиму на фінальні результати» – зазначає Володимир Мула, режисер та продюсер документальної стрічки «ЮКІ».

Переможець отримає статуетку та приз у розмірі USD 8.000. Друге місце оцінюється у $3 000, третє – $2 000. Тріумфатор стане відомий у середині березня. Повний перелік короткого списку AIPS Sport Media Awards 2020 можна переглянути на сайті AIPS.

 Нагадаємо, сенсаційний фільм «ЮКІ» вийшов у всеукраїнський прокат 3 грудня 2020 року. Стрічка розповідає історії видатних зірок українського походження, які формували найвідомішу хокейну лігу світу  NHL. Наразі фільм доступний у онлайн-прокаті на платформах OLL.TV та MEGOGO.

 AIPS Sport Media Awards  найвища міжнародна нагорода у галузі спортивних медіа. Щорічно міжнародно визнаний орган спортивної журналістики AIPS маючи мережу 160 країн відзначає професіоналів, які виробляють найкращий та найкреативніший спортивний контент на планеті  від фотографії до відео та цифрових подкастів.

ПРО ФІЛЬМ

Назва фільму: «ЮКІ»/UKE

Старт в Україні: 03.12.2020

Жанр: документальний фільм

Режисер та продюсер: Володимир Мула

Автор сценарію: Микола Васильков

Оператори: Олег Шевчишин, Дмитро Шиповський, Станіслав Ткачов, Олександр Терновий

Режисер монтажу: Андрій Луннік

Консультант: Євген Количев

Герої: Орест Кіндрачук, Іван Буцик, Кен Данейко, Джеф Чикрун, Ерик Нестеренко, Брюс Драйвер, Володимир Грецький, Еді Шах, Руслан Федотенко, Іван Грецький

В епізодах: Джері Савчук (син Тараса Савчука), Келі Груді (хокейний аналітик телеканалу CBC), Роман Коваль (історик), Мирон Биць (Президент УСЦАК), Орест Теплий (приватний колекціонер).

Анотація до фільму: Їхні історії викликають захват та мотивують! Через відчай і біль до успіху, через свободу і жагу перемагати до тріумфу — їхні імена назавжди вписано в історію найвідомішої хокейної ліги — NHL. Іван Грецький, Орест Кіндрачук, Ерік Нестеренко, Іван Буцик, Руслан Федотенко та багато інших, що у різні епохи здобували світову славу за океаном. Неймовірні розповіді легенд NHL, чий приклад надихає світ! Настав час пишатися ними і на їхній рідній землі — в Україні. «ЮКІ» — реальні історії перемог вільних українців!