Романтично-фантазійна стрічка “Віддана” стає доступною в мережі Інтернет

У січні цього року в кінотеатрах країни демонструвався повнометражний художній фільм “Віддана”, що був створений на основі роману-бестселлеру Софії Андрухович “Фелікс Австрія”. Онлайн-прем’єра стрічки відбудеться 10 квітня. Партнерами діджитал-релізу стали основні онлайн-платформи України: MEGOGO, SWEET.TV, OLL.TV та 1+1 VIDEO

Розміщення фільмів на онлайн-майданчиках після кінотеатрального прокату є загальноприйнятою кінодистрибуційною практикою, це дозволяє охопити максимально широкі глядацькі кола, сприяє залученню додаткових аудиторій, а також надає можливість людям не обмежувати себе в часі та кількості легальних переглядів улюблених стрічок. До того ж, в період загальнонаціонального карантину лише онлайн-платформи в повній мірі задовольняють потреби кінолюбителів. 

Офіційним дистрибютором романтично-фантазійної cтрічки “Віддана” виступає FILM.UA Distribution – компанія, що володіє правами на продаж контенту виробництва FILM.UA Group в Україні та за кордоном. 

«Нарешті глядачі в Україні мають можливість подивитися фільм «Віддана» на легальних онлайн платформах – MEGOGO, SWEET.TV, OLL.TV та 1+1 VIDEO. Після завершення прокату ми отримали неймовірну кількість повідомлень у месенджери соціальних сторінок проекту з питанням коли та де можна подивитись фільм онлайн. Ми розуміли, що чимало людей хочуть передивитись фільм знову, та є ті, хто не встиг побачити стрічку у кінотеатрах. У зв’язку з реаліями карантину, зараз онлайн-простір – це поки що єдина можливість продовження життя фільму. Тому тішимося, що фільм представлений на всіх основних онлайн платформах. Дякуємо глядачам за терпіння та бажання дивитись українське кіно на легальних ресурсах», – розповідає продюсерка “Відданої” Надія Зайончковська.

Слідкуйте за ресурсами вказаних онлайн-платформ та купуйте на них художній повнометражний фільм “Віддана”.

Виробником стрічки є FILM.UA Production, а підтримку здійснили Уряд України та Міністерство культури України.