Стала відома нова дата прокату документального фильму «Де ты, Адаме?»

Стрічка про життя ченців найдревнішого монастиря Святої Гори Афон «Де ти, Адаме?» виходить у прокат у вересні.

З 3 вересня фільм можна переглянути у кінотеатрі «Жовтень», 10 вересня відбудуться спеціальні покази у кінотеатрах мережі «Планета кіно» у Києві, Львові, Одесі, Харкові, Сумах та Дніпрі.

Сюжет фільму розгортається у стародавньому монастирі Дохіар на західному узбережжі гори Афон, на півострові Егейського моря. Стрічка делікатно відхиляє завісу, яка зазвичай приховує чернече життя на Афоні, особисті радості, сподівання та слабкості кожного монаха. Завдяки цьому ченці постають перед глядачем у всій їхній живій, теплій самобутності. Запросивши до свого середовища авторів стрічки, а з ними йі глядачів, монахи сподіваються нагадати кожному про його особисте воскресіння.

Ідея створення документального фільму виникла у грудні 2005 року, коли продюсер фільму, продиякон Олександр Пліска, познайомився з головним героєм майбутньої стрічки — ігуменом Афонського монастиря Дохіаром Герондою Григорієм (Зумисом), нині покійним. Режисером фільму виступив Олександр Запорощенко, документаліст, відомий роботою над фільмами SickFuckPeople про безпритульних підлітків, що був відзначений багатьма світовими фестивалями, та «Анатомія війни» про конфлікт між Грузією та Північною Осетією, а також документальним серіалом про підготовку до боксерського бою між Шенноном Бріґґзом та Віталієм Кличком.

Запрошуємо представників ЗМІ на преспоказ фільму, що відбудеться 3 вересня о 19:00 у кінотеатрі «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26) за участю представників творчої групи фільму: режисера Олександра Запорощенка та продюсера протодиякона Олександра Пліски.