Підбірка короткометражок Winter Shorts від Wiz-Art

Кураторське об’єднання Wiz-Art випустило у прокат підбірку теплих короткометражок Winter Shorts. Прокат підбірки триватиме до 4 січня в онлайн-кінотеатрі Big Short.

До програми увійшли сім атмосферних короткометражок з шести країн світу, об’єднаних святковою тематикою. Перегляд підбірки можливий з території України. Ціна квитка: 100 гривень.

Посилання на перегляд: https://bigshort.com.ua/selections/winter_shorts

Коментар кураторки підбірки, програмної директорки кінофестивалю Wiz-Art Ольги Райтер:

“Кожна зима яскрава — це час свят, ялинок, вогників, сімейних посиденьок і переосмислення минулого та побудови планів на майбутній рік. Яскрава зима з фільмами від Wiz-Art — це небанальні емоції на несподівані зустрічі, нехай і онлайн — у підбірці семи теплих фільми ви побачите розчуленого Сатану, що став Сантою, румунську сім’ю, яка стає свідками повалення тоталітарного режиму, норвежців, що потрапили у халепу, тимчасово переміщених українців, що святкують свій перший новий рік не вдома, вбитого Санти з Франції, німецьких дітлахів, що дарують Вайнахтсмана своїй мамі та британця, який прагне врятувати рибку. Це різні погляди на той момент, коли ніби-то нічого не відбувається, але так багато стається: справжнє різдвяне диво”.

Програма:

“Любий Сатана” “Аномалія”, Велика Британія

“Новий рік у сімейному колі” Максим Наконечний, Україна

“Смерть Санти” Лорен Фіроде, Франція

“Подарунок на Різдво” Богдан Мурешану, Румунія

“Полювання” Тобіас Бай, Норвегія

“Я не вірю в Вайнахтсмана” Анна Людвіґ, Німеччина

“Весь біль світу” Томазо Пітта, Велика Британія