П’ять українських фільмів про карантин покажуть на фестивалі Wiz-Art

13 вересня у віртуальному кінотеатрі кінофестивалю Wiz-Art відбудеться показ фільмів про карантин від п’яти українських режисерів та режисерок Христини Сиволап, Романа Бордуна, Нікона Романченка, Зої Лактіонової та Богдани Смирнової.

Фільми режисери та режисерки зняли спеціально на прохання Wiz-Art. Режисерам та режисеркам запропонували розповісти про те, чим вони займались на карантині, що їх надихало, обурювало та турбувало. Короткометражки будуть у відкритому і безкоштовному доступі з 11:00 до 23:59 13 вересня.

Як розповіла режисерка Христина Сиволап у зверненні до глядачів, фільм вона зробила зі своїм чоловіком та донькою.

«Для мене карантин передовсім це про обмежений простір і про те як перебування в ньому одразу кількох людей одночасно стирає рамки особистих кордонів. Цим відео я хотіла розповісти про свій досвід перебування у такому обмеженому просторі разом зі своєю шестирічною донькою»,

– розповіла Христина Сиволап.

Програма фільмів:

«Сонечко» 7 Христина Сиволап

«Етюд» 3Нікон Романченко 

«Маяк» 6 Зоя Лактіонова 

«Коли моє сонце сідає» 12′ Богдана Смирнова 

«Сила і правда» 5′ Роман Бордун

Посилання на програму: https://wizartfest.bigshort.com.ua/festival_selections/directors_on_quarantine

Фестиваль Wiz-Art відбувається у комбінованому форматі з 7 до 13 вересня. Всі фільми доступні для перегляду після реєстрації у віртуальному кінотеатрі фестивалю. Окремі події можна відвідати офлайн у Львові. Перегляд фільмів онлайн є безкоштовним.

13-й Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art проводять за підтримки Українського культурного фонду, Державного агентства з питань кіно та Львівської міської ради.